Wyświetlanie 1–16 z 20 wyników

Szafki nocne

Doskonale wiemy, że każdy z naszych Klientów ma inny gust, dlatego w naszym krakowskim sklepie znalazły się szafki nocne do sypialni wykonane w różnym stylu. Coś dla siebie znajdzie wśród nich zarówno miłośnik minimalizmu, stylu nowoczesnego, jak i vintage.

Nasze meble to obowiązkowe wyposażenie każdej sypialni, które pozwala zachować porządek i stanowi dobre miejsce do przechowywania niezbędnych drobiazgów. To właśnie na nich najczęściej stawiamy lampkę nocną, kładziemy książki, kremy, a także odkładamy telefon przed snem. Szafki nocne to elementy wyposażenia, które nie zawsze doceniamy, a to właśnie one, zaraz po łóżku pełnią najważniejszą rolę w pokoju do spania.

Meble tworzone z myślą o Klientach

Stworzenie wymarzonego wnętrza, które będzie funkcjonalne, ładne, a jednocześnie spójne nie jest proste i wymaga sporo pracy. Dlatego też ciągle uzupełniamy nasz asortyment o coraz to nowe wyposażenie. Duża różnorodność kolekcji, pozwala znaleźć Klientom brakujące elementy, które dodadzą wnętrzom niezwykłego, nieco magicznego charakteru.