Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Biurka i Toaletki

Mimo tego, że nie są podstawowym i obowiązkowym wyposażeniem, to marzy o nich wiele kobiet. Toaletki do sypialni z lustrem mają coś w sobie, pomagają rozwiązać problem niemieszczących się w łazience kosmetyków, a także gubienia biżuterii (bo w końcu jest ją, gdzie odłożyć).

W naszym salonie dostępne są różnorodne modele, pośród których z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie. Jeśli uwielbiasz prostotę i klasykę, to idealnie sprawdzi się dla Ciebie model Diuna z nadstawką lub bez. Kolor ciemnego drewna sprawia, że jest ona bardzo stylowa, a dwie pojemne szuflady znacznie zwiększają jej funkcjonalność. Jednak to nie jedyne co mamy do zaoferowania. Miłośniczkom stylu skandynawskiego z pewnością spodoba się ta wykonana z jasnego dębowego drewna, natomiast jeśli chcesz, aby mebel pełnił także funkcję biurka, to wybierz praktyczny i ponadczasowy model Rosa

Jak widać, dostępne w ofercie naszego krakowskiego sklepu toaletki do sypialni z lustrem doskonale sprawdzą się w Twoim wnętrzu. Przekonaj się sama i sprawdź naszą ofertę jeszcze dziś!