Genua Meble

Genua Meble to wyspecjalizowany salon meblowy działający w Krakowie od ponad 21 lat.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży wnętrzarskiej oraz chęć rozwoju naszej pasji, jaką jest meblarstwo, znalazło uznanie pośród wielkiej rzeszy zadowolonych Klientów, z którymi od lat spotykamy się na co dzień w naszych salonach.

vinson_-_togo_-_passion2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Od wielu lat uczestniczymy we wszystkich najważniejszych targach meblowych w kraju i za granicą, abyśmy mogli inspirować naszych Klientów nowymi kolekcjami mebli, aktualnymi trendami w branży wnętrzarskiej oraz modą meblową.
Największą satysfakcję sprawiają nam powracający po latach zadowoleni Klienci, którzy urządzają naszymi meblami kolejne swoje mieszkania, domy i apartamenty, doceniając tym samym nasze zaangażowanie, profesjonalizm i pasję z jaką staramy się pracować.
W bogatej ofercie naszych salonów można odnaleźć piękne i niezwykłe meble dla wymagającego konesera o wyszukanym guście , jak również wygodne i praktyczne rozwiązania niezbędne do funkcjonalnego urządzenia niewielkiego mieszkania, apartamentu i domu.

Posiadamy duże ekspozycje kolekcji mebli producentów takich, jak:

Natuzzi Editions, Rom, Alf Italia, Alf DaFre, Burhens, Comezo, Matkowski, Mebin, Paged Meble.

W naszej ofercie nie zabraknie również dodatków w postaci lamp znanych producentów: Azzardo, Orlicki Design, Lucide oraz bogatej oferty kolekcji dywanów Home Decor firmy Fargotex. Dla zdrowego i spokojnego snu naszym Klientom polecamy materace renomowanej firmy Hilding. Do zobaczenia w naszych salonach Zespół Genua Meble

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam condimentum, nunc in semper commodo, nulla risus fermentum ante, quis maximus diam lacus ac ligula. Suspendisse potenti.

Marty Randell

800px-Signature_of_Ann_Miller.svg
wave_-_diva_-_mineral-scaled