Ekskluzywne komplety wypoczynkowe oraz narożniki skórzane i tapicerowane marki ARISconcept zagwarantują Państwu relaks na najwyższym poziomie. Wybierając nasz asortyment, zapewniają sobie Państwo dostęp do luksusu i wygody na co dzień.

Kanapy narożne, ekskluzywne sofy czy pufy ARISconcept to solidne i eleganckie produkty dla wymagających, stanowiące stylowy element aranżacji wnętrz prywatnych, hotelowych czy biurowych. Urozmaicone wzornictwo oraz indywidualne podejście naszego salonu do oczekiwań Klienta, pozwala na gustowne komponowanie naszych wyrobów z wnętrzami zarówno o tradycyjnym, jak i nowoczesnym wystroju.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednego z najbardziej innowacyjnych producentów mebli tapicerowanych w Europie!

Dzięki pionierskim rozwiązaniom możemy zaoferować naszym Klientom sofy marzeń, w pełni spełniające ich oczekiwania.

Firma ROM oferuje szeroką ofertę nowoczesnych sof i narożników łączących komfort i funkcjonalność. Konfiguracja wymiaru co 10cm daje możliwość idealnego dopasowania mebla do pomieszczenia, a elektryczne systemy relaks oraz opcje wyboru twardości pianek pozwalają na indywidualne dopasowanie komfortu.

W ofercie producenta znajdą Państwo sofy rozkładane w wersjach zarówno z funkcją spania codziennego jak i okazjonalnego.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Zapisz się do newslettera

Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolors is the only thing you need to create your perfect online store. Use it for any kind of website: business, corporate, retail, multivendors.

Loading

Genua Meble w Instagram