O nas

O Nas

Genua Meble

Genua Meble to wyspecjalizowane salony meblowe działające w Krakowie od ponad 17 lat.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży wnętrzarskiej oraz chęć rozwoju naszej pasji, jaką jest meblarstwo, znalazło uznanie pośród wielkiej rzeszy zadowolonych klientów, z którymi od lat spotykamy się na co dzień w naszych salonach.

Od wielu lat uczestniczymy we wszystkich najważniejszych targach meblowych w kraju i zagranicą, abyśmy mogli inspirować naszych klientów nowymi kolekcjami mebli, aktualnymi trendami w branży wnętrzarskiej oraz modą meblową.

Największą satysfakcję sprawiają nam powracający po latach zadowoleni klienci, którzy urządzają naszymi meblami kolejne swoje mieszkania, domy i apartamenty, doceniając tym samym nasze zaangażowanie, profesjonalizm i pasje z jaką staramy się pracować  obsługując klientów.

Nasze salony mieszczą się w Krakowie blisko siebie przy ul. Zakopiańskiej 58 i ul. Zakopiańskiej 58V.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór mebli wypoczynkowych wykonanych ze skóry naturalnej, wysokiej jakości tkanin oraz w tkaninach łatwo czyszczących, które cieszą się u naszych klientów wielkim zainteresowaniem.

Posiadamy również dużą ofertę mebli do pokoju, jadalni i sypialni wykonanych z drewna oraz fornirowanych, wiodących producentów polskich i zagranicznych.

W bogatej ofercie naszych salonów można odnaleźć piękne i niezwykłe meble dla wymagającego konesera o wyszukanym guście , jak również wygodne i praktyczne rozwiązania niezbędne do funkcjonalnego urządzenia niewielkiego mieszkania, apartamentu i  domu.

Posiadamy duże ekspozycje kolekcji mebli producentów takich, jak:

Etap Sofa, Bydgoskie Meble, Burhens, Caya Design, Comezo, De Velde, Dekort, Matkowski, Mebin, MP Nidzica, Paged Meble, Szynaka Meble, OLTA, ROM oraz NATUZZI.

W naszej ofercie nie zabraknie również dodatków w postaci lamp znanych producentów: Azzardo, Orlicki Design, Lucide oraz bogatej oferty kolekcji dywanów Home Decor firmy Fargotex. Dla zdrowego i spokojnego snu naszym klientom polecamy materace renomowanej firmy Hilding.

Do zobaczenia
w naszych salonach
Zespół Genua Meble